Vázané kytice našich floristů
Na Vaše přání
Smuteční vazba
Vázané i vypichované květiny

POSTARÁME SE
O KOMPLETNÍ KVĚTINOVÝ SERVIS
VAŠÍ SVATBY

ZAŘIZUJEME KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

REZERVACE

Svatební termín je vhodné rezervovat na začátku svatební sezóny.

KONZULTACE

Je první setkání nevěsty a floristy, kdy se ujasní představa svatebního obřadu. O jeho stylu, barevnost, prostředí, velikost a podobně. Na schůzku je možné donést inspirativní fotky a materiály. Schůzka se koná nejméně 3 týdny před termínem svatby. Termín samotný je však vhodné rezervovat mnohem dříve.

NABÍZENÉ VAZBY A DEKORACE

Svatební kytice, klopy, maminky (rodiče), svědci/svědkyně, družičky, babičky, svatebčané.

REALIZACE

Dle domluvy si nevěsta může dodat vlastní dekorace jako jsou například zdobené sklenice, látky, ale i rostlinný materiál. Naše firma pronajímá dekorační předměty, vázy apod. Na schůzce domlouváme detaily, dle představ svatebčanů.

INSTALACE

Květiny si svatebčané vyzvedají v den obřadu. Pro květiny do restaurace, na dort či do obřadního prostoru je možno přijed o den dříve. Květinové vazby a dekorace předáváme přychystané na transport, není třeba si vozit žádné boxy.

Další možností je dovoz květin přímo na místo, a to hlavně v případě dalšího zdobení v místě konání svatby. Zdobení slavobrány, výzdoba restaurace apod.

VYUČTOVÁNÍ

Cenová kalkulace nákladů je tvořena přímo při objednání květin, tato cena se může změnit v závislosti na aktuální situaci na trhu v době nakupování květin. Při sepsání objednávky může být požadována záloha ve výši 40% z celkově odhadované ceny. Květinové dekorace se platí při vyzvedání.